Cennik

Wybierz swój Samochód

Szukasz sprawdzonego ale taniego auta na wynajem? Sprawdź naszą ofertę. 
Ceny są bardzo atrakcyjne i rozpoczynają się już od 100zł/ dobę. To najtańsza oferta na wynajem samochodu.

KLASA B

KLASA B
Corsa
null
null
KLASA B+
nullnullnullnullnull

KLASA C

KLASA C
nullnullnull
KLASA C+
nullnullnullnull

BUSY

DOSTAWCZE
nullnull
OSOBOWE

KAMPER

KAMPER
nullnull

KLASA B

auta miejskie

KLASA B+

auta miejskie

KLASA C

auta kompaktowe

KLASA C+

auta kompaktowe

KLASA VAN

małe dostawcze

KAMPER

Tania Wypożyczalnia samochodów – Cennik

Dokładamy wszelkich starań aby nasz cennik był czytelny i przejrzysty. Wszystkie ceny są cenami brutto za jedną dobę wynajęcia samochodu na czas określony w umowie. Zwróć uwagę, że im atrakcyjne ceny za wynajem zaczynają się już od pierwszego dnia wynajmu. Kompaktowe, bezpieczne i miejskie auto możesz wynająć na jeden dzień w bardzo atrakcyjnej cenie!

 

Wypożyczenie samochodu – tutaj tanio wynajmiesz ekonomiczne auto

Zdecydowanie najtańszą opcją na wynajęcie samochodu jest nasza opcja na „abonament na auto”. W cenie 999zł/msc (w umowie na 12msc) wypożyczasz auto, które jest gotowe do jazdy.

Oferujemy naprawdę tani wynajem samochodu – ceny zaczynają się już od 100zł za dobę! Nie znajdziesz nigdzie tak atrakcyjnej oferty na jasnych i przejrzystych warunkach.

Nasza umowa jest napisana w sposób zrozumiały dla każdego klienta. Nie ma żadnych haczyków ani drobnych druczków – wszystko jest czytelne i jasne.

 

Tania wypożyczalnia samochodów – jakie samochody można tanio wynająć?

Nasza wypożyczalnia samochodów ciągle poszerza swoją flotę o nowe, sprawdzone samochody. Każde auto przed przekazaniem go klientowi jest sprawdzone pod kontem kompletności i awaryjności. Klient otrzymuje zawsze sprawdzone, w pełni wyposażone auto gotowe do jazdy.

Aktualnie w naszej ofercie są auta osobowe, samochody dostawcze (busy) oraz kampery.

Interesuje Ciebie cennik za wynajem konkretnego samochodu? Przy każdym modelu umieściliśmy cenę brutto za jedną dobę wynajmu auta. Jeśli masz dodatkowe pytania o cenę wynajmu – zadzwoń lub napisz do nas.

 

Wiele punktów odbioru pojazdów – Konstancin Jeziorna Piaseczno

Potrzebujesz auto w konkretnym miejscu i martwisz się o cenę za podstawienie? Skontaktuj się z nami – oferujemy bezpłatne podstawienie samochodu na terenie Konstancin Jeziorna, Piaseczna oraz najbliższych okolic. Auto możesz również bezproblemowo zwrócić. Ustalimy wspólnie najbardziej dogodne miejsce odbioru samochodu – nie martw się o koszt, jesteśmy najtańszą wypożyczalnią aut!

 

Bez ukrytych opłat – wiesz ile zapłacisz

Boisz się o ukryte lub dodatkowe koszta? U nas nie ma żadnych ukrytych opłat. Wszystkie dodatkowe opłaty są szczegółowo wypisane w umowie – regulaminie, który dostępny jest online. Wysokość dodatkowych opłat zawartych w regulaminie jest także jedną z najniższych na rynku. Sprawdź sam.

Call Now Button