Busy osobowe wynajem Piaseczno, Konstancin-Jez.

Planujesz wycieczkę w gronie sporej rodziny? A może Twoja grupa znajomych, właśnie wpadła na pomysł, by zorganizować weekendowy wypad za miasto? Nie musicie podróżować kilkoma samochodami! Nasza wypożyczalnia dysponuje busami na wynajem, które idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Korzystając z oferty działającej m.in. Konstancinie-Jeziorna oraz Piasecznie firmy znacznie ułatwisz i uprzyjemnisz sobie każdy wyjazd. Łatwy w prowadzeniu, niezawodny i doskonale wyposażony bus znanej marki sprawi, że zyskasz dodatkową przestrzeń bagażową, a także zredukujesz koszty paliwa. Bezpieczeństwo podróżowania w komfortowych warunkach oraz miłej atmosferze to dodatkowe atuty tego rozwiązania. Dysponujemy 8-mio osobowymi busami Toyota Proace z automatyczną skrzynią biegów oraz 9-cio osobowymi Renault Trafic z manualną skrzynią biegów,

 

Zalety busa na wynajem

Korzystanie z większego środka transportu w czasie podróży ma wiele pozytywnych stron. Wynajem busa z naszej wypożyczalni pozwala m.in. na oszczędności w kosztach, bardziej komfortowe przemieszczanie się oraz zabranie ze sobą wszystkich niezbędnych rzeczy, które bez problemu zmieszczą się w sporej przestrzeni bagażowej. Ważnym argumentem na to, aby rozważyć skorzystanie z opcji jaką jest bus na wynajem, jest też troska o środowisko. Używając dwóch pojazdów, spalimy znacznie więcej paliwa. Dodatkowo samochody dostępne w asortymencie naszej wypożyczalni z siedzibą w Konstancina-Jeziorna to wyjątkowo ekonomiczne modele. Regularnie serwisowane pojazdy są w świetnym stanie technicznym, co również ma niebagatelne znaczenie dla wartości spalania paliwa. Busy na wynajem idealnie nadają się na dłuższe i krótsze wyjazdy.

Komfortowa jazda bez specjalnych uprawnień

Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale masz wyłącznie prawo jazdy kategorii B? Zgodnie z przepisami drogowymi posiadając taki dokument, masz wymagane uprawnienia, by prowadzić samochód przystosowany do przewozu 8 lub 9 osób. Gwarantujemy, że nasze pojazdy to w pełni sprawne, doskonale wyposażone maszyny, których wypożyczenie jest niezwykle łatwe i szybkie.

Różnorodne okresy wynajmu busa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy wynajem busa w Piasecznie oraz Konstancinie-Jeziornie na krótsze i dłuższe okresy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochodu tylko na jeden dzień, czy też planujesz kilkudniową podróż, a może nawet chcesz wypożyczyć auto na znacznie dłużej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, wciąż poszerzamy naszą flotę samochodów oraz wprowadzamy nowe usługi. Zależy nam na tym, by każdy kogo interesuje bus na wynajem znalazł u nas dokładnie taki samochód jakiego potrzebuje.

Busy na wynajem dla Klienta indywidualnego i biznesowego

Nasza wypożyczalnia z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie świadczy usługi z zakresu wynajmu samochodów dla Klientów prywatnych oraz dla przedsiębiorstw. W obu przypadkach oferujemy fachową obsługę, elastyczność, przejrzyste zasady wypożyczenia busa oraz konkurencyjne ceny za wynajem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochodu do celów prywatnych czy biznesowych, zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.

Toyota Proace Long, 8-mio os., 2.0 diesel, 177KM, AUTOMAT

Renault Trafic Long, 9-cio os., 2.0 diesel, 150KM, MANUAL

Call Now Button